Calabash Bay Lodge

  • Wi-Fi
  • Treningssenter
  • Fisketur
  • Restaurant
  • Klimaanlegg

Calabash Bay Lodge tilbyr plass til 8 gjester i Berrilee. Det inkluderer et komplett kjøkken og 3 baderom.

Calabash Bay Lodge inkluderer sportsaktiviteter som fiskeri.

St Marks Church Berowra ligger 4 km fra villaen, mens St Bernard's Catholic Church ligger 3 km unna. Killcare ligger 24 km fra dette overnattingsstedet. Det er 4 km fra Berrilee sentrum.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Calabash Bay Lodge Berrilee
Berowra Waters Glass House
pris kun for mobil

Berowra Waters Glass House

9.2
Flott 12 anmeldelser
21 m fra overnattingsstedet
USD 686 USD 617
per natt
Rivescape Holiday Home At Berowra Waters
pris kun for mobil

Rivescape Holiday Home At Berowra Waters

9.8
Usedvanlig 8 anmeldelser
95 m fra overnattingsstedet
USD 691 USD 622
per natt
The Coach House At Berrilee
pris kun for mobil

The Coach House At Berrilee

9.0
Flott 2 anmeldelser
2.4 km fra overnattingsstedet
USD 458 USD 412
per natt

Fasiliteter

Internett

  • Wi-Fi

Parkeringsmuligheter

  • Parkering

Aktiviteter

  • Treningssenter
  • Fisketur

Spisemuligheter

  • Restaurant

På kjøkkenet

  • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

Fritidsaktivitet

  • Solsenger
  • Solterrasse
  • Hageområde
  • Grillfasiliteter

På rommene

  • Klimaanlegg
  • Oppvarming
  • Sitteområde
  • Terrasse
  • Hagemøbler
  • Te- og kaffefasiliteter

Boligareal

  • Gratis toalettartikler

Generelle fasiliteter

  • Røyking på stedet er forbudt

Kjæledyr

  • Tillatt med kjæledyr

Viktig informasjon

Innsjekking: fra 14:00 til 23:59
Utsjekking: til 10:00
LisensnummerPID-STRA-6605
Ofte stilte spørsmål
  • Hvor mye vil det koste å bo i Calabash Bay Lodge?
    Leien på Calabash Bay Lodge starter på $1691 per natt.
  • Hva er klokkeslett for innsjekking og utsjekking på Calabash Bay Lodge?
    Gjester på Calabash Bay Lodge bør sjekke inn senest 23:59 og sjekke ut før 10:00.

Sted

Map

Severdigheter i nærheten

Restauranter i nærheten

Galleri

Anmeldelser

Ingen anmeldelser ennå :(

Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

Skriv en anmeldelse

Skriv en anmeldelse

Når reiste du?

Din vurdering punkt

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Veldig dårlig
Utmerket

Dine detaljer

Hvor er du fra?
Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
Gå til anmeldelser
Anmeldelsen er ikke sendt.

Kontakt Oss

Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
Dine detaljer
Emne
Beskjed
Calabash Bay Lodge Berrilee

Vis på kart:

Attraksjoner
Anbefalte restauranter
Offentlig transport
Takk for din tilbakemelding
Takk for påmelding
Lukk